Ремонт балконів у Львові, якісно, за прийнятною ціною

Пропонуємо якісний ремонт балконів у Львові, доступні всі види робіт. Виїзд майстра і складання кошторису на ремонт балконів під ключ. Працюємо в будь-якому районі міста.

Багато жителів нашого міста прагнуть поліпшити комфортність свого житла. На сьогоднішній день ремонт балконів у Львові є затребуваною послугою. Це приміщення, при проведенні грамотних робіт, можна використовувати як додаткове житловий простір, кабінет або зону відпочинку. Замовити балкони під ключ Львів можна в нашій компанії. Таким чином, Ви економите сили і засоби і отримаєте гарантію якості в 100%.

Балкони під ключ у Львові. На що звернути увагу?

Наша компанія має багаторічний досвід в цій сфері. Ми готові надати повний спектр послуг з ремонту балконів у Львові. Щоб роботи здійснювалися в необхідній послідовності і в точній відповідності з планом, кошторисом і задуманим дизайном, необхідно врахувати деякі важливі моменти. А саме:

 1. Продумати конфігурацію балкона, можливість збільшення його площі, вид скління і обладнання перегородки, в разі наявності довгого балконного блоку.
 2. Оцінка стану несучих конструкцій і при необхідності проведення зварювальних робіт.
 3. Облаштування балконів під ключ Львів ми виконуємо виходячи з практичності і функціональності. За бажанням замовника додаткове приміщення може бути обладнано вбудованими меблями, білизняними шафами і іншим.
 4. Проведення гідроізоляції балкона, його утеплення і виконання декоративної внутрішньої обшивки, укладання плитки у Львові та інше.
 5. Вибір варіанту скління (повне або часткове).
 6. Чи потрібно зовнішнє утеплення балкона і обшивка сайдінгової дошкою.
 7. Чи потрібно виконання електромонтажних робіт на балконі.

Комплексний підхід до ремонту балконів Львів дозволить отримати найкращий результат, заощадивши при цьому час і кошти.

Від чого залежить ціна ремонту балкона у Львові

Вартість ремонту залежить від обсягу запланованих робіт, матеріалів і габаритів балконного приміщення. Є речі, на яких не варто економити. Якщо ви вирішили замовити, балкон під ключ у Львові, то не забудьте потурбуватися про утеплення лоджії. Переваги утеплення наступні:

 • значне підвищення температури на балконі в холодну пору року;
 • зменшення втрати тепла житла в цілому на 30%, як результат економія енергоресурсів в опалювальний період;
 • можливість комфортного перебування на балконі в будь-який час року, використання приміщення для розведення квітів і відпочинку.

В якості ізоляції наші фахівці рекомендують використовувати блоки пінопласту, листи пенополистерола, мінеральну вату та інші сучасні нешкідливі матеріали.

Технологія проведення ремонту балкона у Львові

Ще одним важливим фактором, що впливає на кінцеву ціну ремонту балконів Львів, є первинний стан балкона. Грамотна організація підлогового і стельового покриття має в цьому випадку велике значення. Підвищена вологість і перепади температур погано впливають на оздоблювальні матеріали.

Комплексний ремонт проводиться за такою технологією:

 • демонтаж старої обробки;
 • утеплення і зварювальні роботи;
 • проведення комунікацій;
 • вирівнювання поверхонь;
 • лицьова обробка;
 • установка меблів / техніки.

Ознайомитися з усіма видами робіт від нашої компанії можна за посиланням https://maister-bud.com.

Корисні рекомендації з проведення ремонту на балконі

Як матеріал для підлоги на лоджії або балконі ми рекомендуємо використовувати ламінат, лінолеум, дошку з натурального дерева. Останнім часом великим попитом користується укладання спеціальної плитки для підлоги з облаштуванням системи «тепла підлога».

Для внутрішнього оздоблення при проведенні ремонту балконів у Львові ми рекомендуємо використовувати високоміцні сучасні матеріали, які мають гарну шумо і теплоізоляцією. Можлива внутрішня обробка дошкою з натурального дерева.

Команда майстрів нашої компанії готова взятися за ремонт балкона будь-якої складності. Також у нас можна замовити ремонт квартири в новобудові під ключ.