Земляні роботи у Львові: особливості та ціна

У нас Ви можете замовити земляні роботи Львова. На наші земляні роботи у Львові ціна дуже вигідна!

На початку будівництва важливо не забути про одне з головних етапів. Земляні роботи у Львові є першим і основним етапом зведення всіх видів побудов. Від того, наскільки якісно вони виконані, залежить декілька пунктів: надійність фундаменту і довговічність комунікацій, які лежать в землі. Через це до представлених маніпуляціям потрібно ставитися уважно. Земляні роботи Львів, ціна на яку дуже доступна, можна замовити в нашій компанії. Як правило, їх поділяють на:

 • тимчасові споруди для фундаменту;
 • споруди, підлаштовані під комунікації.

Специфіка земельних роботи у Львові і ціни

Для того, щоб звести фундамент, спочатку проводять роботи з грунтом. Якого типу буде яма або траншея залежить від того, яким буде сам фундамент. Якщо ширина виїмки від 3 м - це котлован, менш - траншея. Траншеї мають довжину більшу в порівнянні з шириною. Вони призначаються для укладання фундаментів стрічкового типу і підходять для прокладки комунікацій. Для різних фундаментів проробляються окремі земляні роботи у Львові.

Для комунікацій та інженерних мереж готують траншеї і рови. Глибина проводиться за вимогами СНиП, а ширина - як зручно працівникам. Професіонали самостійно вибирають методи виконання цих робіт. Зверніть увагу, що в нашій компанії Ви також зможете замовити фасадні роботи Львова.

Послідовність земляних робіт у Львові і ціна на них

Відповідно всі земельні ділянки можна починати роботу, не провівши перед тим підготовчі дослідження. Такі земляні роботи Львів включають:

 • очищення площі під забудову від сміття, пнів, дерев, видалення дрібної рослинності;
 • проведення аналізу грунту, включаючи рівень пролягання підземних вод, що дуже важливо для будівництва;
 • знищення старих возведений і їх фундаментів, якщо такі є.

Після розчищення території важливо подбати про під'їзних шляхах для робочої техніки, включаючи ту, яка проводить бетонні роботи Львова за ціною, доступною всім споживачам. Відзначимо, що послуги з доставки матеріалів можна також замовити в нашій компанії.

Особливості додаткових земельних робіт у Львові

Земляні роботи у Львові допоміжного типу включають:

 • водовідведення;
 • при необхідності зниження рівня грунтових вод;
 • розпушування грунтів з високою щільністю;
 • закріплення стінок для котлованів або траншей;
 • роботи по ущільненню грунтів;
 • розбивка виїмок. Сюди відносять розстановку по території основних будівельних осей, відповідно до затвердженого проекту.

Щоб забезпечити безпеку і високу якість на земляні роботи Львів, фахівці завжди чітко слідують встановленим технологіями. Щоб знайти професіоналів, не треба переходити на іншу сторінку, так як ви вже знаходитесь на нашому сайті https://maister-bud.com.

Особливості проведення земляних робіт у Львові

Як правило, фахівці проводять оцінку землі. Для даного етапу підраховується кількість кубометрів грунту, яке потрібно перемістити. Після цього майстра вибирають необхідну техніку, яку потрібно буде залучити до робіт. Важливо врахувати тип ґрунту, так як на для різних виїмок на піщаних і на скельних породах використовується різна техніка і потрібна різна кількість часу.

Щоб вибрати конкретний спосіб виконання земляних робіт у Львові, потрібно врахувати певні чинники: грунт і його властивості, кількість процесів, тип споруди і умови гідрогеологічного формату на даній ділянці землі.

Представлені предбудівельні роботи проводяться в двох варіантах:

 • вручну за допомогою фізичної праці, а також інструментів ручного призначення;
 • за допомогою механічних засобів.

На земляні роботи Львів ціна демократична і цілком Вас влаштує. Це підтверджує маса відгуків про нашу компанію. Також у нас можна замовити зварювальні роботи Львів. Досвідчений зварювальник допоможе провести важливий процес будівництва в найкоротші терміни.