Ремонт квартири в новобудові - чим складніший, і яка ціна ремонту в новобудові

Ремонт квартири в новобудові - багатоетапний процес. Розцінки на ремонт квартири в новобудові залежать від безлічі факторів.

Варто розуміти, що подібні роботи вимагають детальної підготовки, тому не потрібно чекати миттєвих результатів. Перед тим, як звернутися в компанію, замовник повинен визначитися, який саме ремонт йому необхідний. В іншому випадку можна буде скористатися консультаціями грамотних фахівців фірми, які керуючись своїм досвідом роботи зможуть підібрати для замовника найбільш оптимальний варіант. Відзначимо, що ремонт в квартирі в новобудові повинен проводитися з урахуванням специфіки будови.

Ціни на ремонт в новобудові і принцип їх формування

Ремонт нової квартири - необхідний, але надзвичайно складний процес. І для того, щоб заздалегідь розрахувати власний бюджет і бути матеріально готовим до початку роботу, варто зателефонувати нашому менеджеру за контактним номером телефону і ознайомитися з чинним прейскурантом. Однак, варто розуміти, що в прайсі, як правило, вказана вартість робіт за один квадратний або погонний метр. Тому, підсумкова ціна ремонту в новобудові буде оголошена тільки після того, як фахівець проведе відповідні вимірювання і склавши дизайн-проект.

Розцінки на ремонт квартири в новобудові залежать від наступних факторів:

 • первинний стан об'єкта (як правило, квартири в нових будинках продаються тільки з чорновою обробкою);
 • необхідність перепланування;
 • вибрані оздоблювальні матеріали (при роботі з елітними матеріалами вартість робіт майстрів збільшується);
 • рівень складності проведення комунікацій;
 • обсяги робіт;
 • терміни робіт і багато іншого.

Переваги замовлення ремонту в новобудові під ключ

Звернувшись в нашу компанію кожен клієнт зможе оцінити цілий ряд переваг співпраці з професіоналами, а саме:

 1. Наявність професійного обладнання та інструментів, за допомогою яких монтаж конструкцій та оздоблення буде проведений відповідно до технології.
 2. Грамотна консультація та наявність професійної підтримки на будь-якому етапі робіт.
 3. Гарантія якості всіх виконаних робіт на 100%.
 4. Висновок офіційного договору, який буде регламентувати права і обов'язки кожної зі сторін. Зверніть увагу, що в документі буде закріплена підсумкова ціна ремонту в новобудові.
 5. Робота з професійними дизайнерами, які допоможуть Вам втілити в життя найсміливіші фантазії.
 6. Можливість замовити ремонт квартир під ключ у Львові, який має на увазі надання комплексних послуг. Майстри візьмуть на себе абсолютно всі турботи, пов'язані з ремонтом, починаючи від замовлення матеріалів та закінчуючи прибиранням і вивезенням будівельного сміття.
 7. Можливість перепланування. При цьому, в компанії можуть допомогти оформити всю необхідну супутню документацію і отримати дозволи на проведення робіт у відповідних інстанціях. Розцінки ремонту квартири в новобудові в цьому випадку будуть також включати витрати на оформлення документації.
 8. Максимально короткі терміни робіт.
 9. Доступний ремонт квартир у Львові, які будуть відомі ще до моменту початку робіт.

Технологія ремонту квартири в новобудові

Ремонт квартири в новобудовах починається з розробки дизайн-проекту. Для цього замовник повинен обговорити з дизайнером всі свої переваги і вказати основні стилістичні аспекти. На підставі отриманих даних фахівець підготує візуалізацію відразу декількох проектів, з яких клієнт зможе вибрати найбільш прийнятний для себе варіант.

При цьому, клієнт також повинен схвалити всі будівельні та оздоблювальні матеріали, а також комплектуючі. Тільки після того фахівці підготують підсумкову розрахункову кошторис.

На наступному етапі фахівці приступлять до чорнової обробці, а також до налаштування або прокладання інженерних комунікацій. Як тільки чорнова обробка буде готова, будуть замовлені і доставлені оздоблювальні матеріали, після чого почнеться їх безпосередній монтаж. Ремонтні роботи у Львові завершуються сортуванням і вивезенням будівельного сміття, а також прибиранням після ремонту приміщення та підготовкою до заселення мешканців.

Корисні поради по ремонту квартири в новобудові

Ремонт квартири в новобудовібуде дуже складно реалізувати самостійно. Справа не тільки в тому, що сучасні забудовники нерідко приділяють занадто мало уваги чорновий обробці приміщення та все поверхні необхідно буде заново вирівнювати і готувати до подальших дій, але і в тому, що виробляти всі роботи потрібно відповідно до майбутньої осадкою будови. І якщо у Вас немає можливість почекати хоча б 1-1,5 роки, щоб конструкція осіла, необхідно підбирати ті будівельні матеріали, які не зіпсуються через цього процесу.

Наприклад, ідеальним рішенням стане установка натяжної стелі, чим також і займаємося https://maister-bud.com/natiazhni-steli/. Завдяки специфіці конструкції навіть значна усадка будинку не вплине на естетичний зовнішній вигляд покриття, а також його експлуатаційні характеристики.

Якщо Ви не готові самостійно вникати в усі складні процеси, ремонт квартири в новобудові найкраще довірити грамотним професіоналам.