Що таке декоративна штукатурка Львів: ціна оздоблювального матеріалу

Декоративна штукатурка Львова - відмінний варіант для інтер'єру житла. Роботи виконуються в строк. Декоративна штукатурка і ціна її доступна для кожного клієнта.


Декоративна штукатурка у Львові виготовляється з надійного сировини і служить тривалий час. Густа суміш, в якій є різні вкраплення, застосовується після всіх ремонтних робіт для обробки стельового покриття і стін. За бажанням клієнта в розчин можна додати кольорові речовини.

Декоративна штукатурка, ціна яку доступна для кожного клієнта, можна замовити в нашій компанії. Спеціаліст надасть допомогу по вибору відповідного варіанту і дасть вичерпні відповіді на питання, що цікавлять покупця. Заходьте на наш сайт https://maister-bud.com.

Ціна на декоративну штукатурку у Львові

Ціна на роботи може бути оголошена навіть в телефонному режимі. Однак, підсумкова сума буде відома тільки після того, як фахівець складе кошторис.

Відзначимо, що вартість робіт залежить від технології і самого вихідного матеріалу. Розглянемо основні види штукатурки:

 • фактурний - надійний і не пропускає вологість. Стельове покриття може мати зовнішній вигляд каменю, шкіри, дерева, тканини;
 • структурний - стійкий до вологи і пошкоджень, повітропроникний;
 • венеціанський - дуже схожий на натуральний мармур.

Два перші варіанти є текстурний орнамент, що утворюється після нанесення густої суміші на стельову поверхню. За бажанням власника житлового приміщення, майстри можуть додати малюнку будь-який відтінок. Третя декоративна штукатурка, ціна якої значно відрізняється від перших типів, є популярною і вишуканою, застосовується в основному при обробці стін. Фахівці фірми співпрацюють лише з висококласними і перевіреними виробниками матеріалів.

Декоративна штукатурка: ціна, переваги

У нинішній час більшою популярністю користується внутрішня обробка (у вигляді орнаменту або певного малюнка) стін і стелі. Звертаючись в нашу компанію, клієнт може замовити будь-який варіант обробки. Декоративна штукатурка Львова прослужить тривалий час і додасть житлу унікальний зовнішній вигляд. При цьому, вона не буде обсипатися і на поверхні не з'являться тріщини.

Пристрій декоративної штукатурки має безліч переваг:

 1. Створення оригінального інтер'єру всередині житла;
 2. Завдяки особливостям матеріалу майстер зможе створити найоригінальніші композиції і навіть штучно зістарити обробку, що дуже актуально в деяких стилістичних напрямках.
 3. Для стін можуть використовуватися різні кольори і фактура. Після закінчення роботи приміщення набуває особливу атмосферу.
 4. Ми працюємо тільки з висококласними матеріалами, які зроблять поверхню повітропроникною.
 5. Декоративна штукатурка у Львові не потребує додаткового догляду. Вона забезпечує житло звукоізоляцією і майже не вбирає запахи.
 6. Експлуатується тривалий період, при цьому не втрачає первинний зовнішній вигляд (кольори не вигорають при попаданні сонячних променів).
 7. Матеріал нешкідливий для здоров'я людини, в ньому відсутні токсичні речовини.
 8. Наноситься на будь-яку поверхню після відповідної обробки.

Для того, щоб стельова поверхня була ідеально гладкою, фахівці, за бажанням клієнта, можуть створити французькі натяжні стелі Львова. Виготовляються вони виключно за сучасною технологією.

Декоративна штукатурка у Львові легко перефарбовується в різні кольори, тому, коли Вам набридне обробка, за допомогою нового кольору Ви зможете оновити інтер'єр. З її допомогою можна приховати невеликі нерівності на стінах або стельовому покритті.

Що входить в пристрій декоративної штукатурки

Густа суміш для обробки житлового приміщення наноситься на покриття як всередині, так і зовні споруди. Відзначимо, що склади для внутрішніх і зовнішніх робіт принципово відрізняються. Венеціанська штукатурка Львова може містити кам'яну крихту. Вона являє собою натуральний матеріал для будівельних і оздоблювальних робіт. До її складу входять дрібні природні камені, перемішані зі сполучною сировиною.

Склад виготовляється в різній колірній палітрі з безліччю відтінків для кожного кольору. Для того, щоб нанести склад на поверхні, майстри використовують шпатель. Якщо в ремонтному процесі застосовуються дуже дрібні камінчики, то обробку оформляють всередині житлового приміщення. Склад з фракцією ідеально підходить для зовнішніх робіт. Така декоративна штукатурка за ціною є доступною для бажаючих оригінально прикрасити своє житло.

Зовнішнє оздоблення за допомогою відповідного складу відмінно справляється з усіма агресивними впливами навколишнього середовища. Завдяки такій обробці приміщення виглядає солідно і оригінально. Штукатурні роботі за ціною у Львові, прийнятною для клієнтів, використовується для оформлення невеликих ніш, арок, колон і інших елементів.

Експлуатуючи кам'яну обробку необхідно знати, що її демонтаж надалі буде дуже складний. Тому варто відповідально поставитися до планування інтер'єру та екстер'єру, в чому Вам можуть допомогти наші профільні фахівці.

Рекомендації по експлуатації декоративної штукатурки у Львові

У зв'язку з тим, що декоративна штукатурка Львова має деякі особливості в нанесенні, впоратися з роботами грамотно і швидко зможе тільки досвідчений професіонал. Варто розуміти, що з неправильно нанесеної, але вже висохлої штукатуркою буде надзвичайно складно працювати.

Купуючи розчин слід проконсультуватися з фахівцем, щоб розрахувати необхідну кількість оздоблювального матеріалу. Ремонтні роботи рекомендується проводити в освітлених приміщеннях. Особливі складнощі, як правило, виникають при нанесенні малюнка або рельєфу на поверхню.

Декоративна штукатурка, ціна якої доступна для всіх бажаючих, може бути придбана в нашій компанії. З її допомогою приміщення придбає оригінальний вид, а колірна гамма створить приємну атмосферу. При необхідності фахівці фірми допоможуть визначитися з правильним вибором обробної суміші.