Ремонт ванної кімнати у Львові: як почати?

Ремонт ванної кімнати у Львові - одна з найбільш затребуваних послуг нашої компанії. Не варто звалювати на свої плечі ремонт ванної кімнати, ціна послуг Вас приємно здивує.

Відзначимо, що стежити за станом санвузла необхідно постійно і в разі будь-яких неполадок необхідно відразу ж звертатися до майстрів, щоб уникнути серйозних неприємностей, наприклад, прориву стояка.

Особливості проведення ремонту у ванній

Як і будь-який тип ремонтних робіт, ремонт ванної кімнати під ключ починають зі складання списку матеріалів. Його можна умовно поділити на три частини:

 • сантехніка;
 • оздоблювальні матеріали;
 • будівельні матеріали;
 • комплектуючі;
 • побутова техніка.

Перед тим, як складати план ванни своєї мрії, продумайте розміщення об'єктів з урахуванням виходу каналізації у вашому санвузлі. Для того, щоб душова кабінка могла правильно функціонувати, необхідно стежити за тим, щоб нахил поверхні не перевищував два сантиметри на 1 метр. Пральну машинку найкраще встановлювати в безпосередній близькості до трубопроводу, щоб не мати проблем з підключенням.

Зверніть увагу, що для виконання сантехнічних робіт і комплексного ремонту необхідний наступний перелік професійних інструментів:

 • інструменти для сантехніки;
 • плиткоріз, якщо облицьовується ванна;
 • шпателі, алмазні коронки;
 • перфоратор з насадками, свердлами;
 • інструменти для проведення електроробіт;
 • паяльник для пластикових труб;
 • інструмент для штроб і багато іншого.

У нашій компанії фахівці оснащені всім необхідним обладнанням і інструментами для того, щоб проводити ремонтні роботи у відповідності з технологіями.

Переваги ремонту ванної кімнати під ключ

Хочете заощадити час і не витрачати сили, що залишилися на облаштування житла? Ремонт під ключ у ванній - раціональне рішення з рядом переваг:

 1. Розцінки на ремонтні роботи під ключ оголошуються заздалегідь, тому у замовника є можливість спланувати свій бюджет.
 2. Роботу виконують тільки досвідчені фахівці.
 3. Є можливість підібрати індивідуальний комплекс послуг, який буде включати в себе тільки ті роботи, які потрібні саме у Вашому випадку.
 4. Гарантована професійна консультація.
 5. Є можливість заощадити на закупівлю будівельних матеріалів та сантехніки.
 6. Складання офіційного договору, що регламентує права і обов'язки кожної зі сторін. Зверніть увагу, що перелік ремонтних робіт у Львові закріплений в цьому документі.
 7. Гарантія якості.
 8. Можливість роботи за стандартними проектам або ж складання індивідуального плану спільно з досвідченим дизайнером.

Етапи виконання ремонтних робіт

Якщо Вам необхідний ремонт ванної кімнати, ціна на який Вас приємно здивує, варто заздалегідь продумати всі деталі. Визначитися, що потрібно замінити повністю, а що підлягає реставрації або часткової заміни.

Наприклад, ремонт кухні під ключ або ж санвузла починають з оцінки стану трубопроводу. Якщо вони не іржавіють, не протікають, можна пофарбувати і обробити засобом проти іржі. При бажанні чавунні труби можна замінити пластиковими і обшити їх гіпсокартоном. Так приміщення буде виглядати естетичніше.

Алгоритм виконання ремонту ванній кімнати у Львові можна представити таким чином:

 1. Фахівці перекривають воду, відключають електрику.
 2. Виносять техніку і меблі. Якщо двері не змінюють, застеляють її целофаном або щільною тканиною.
 3. Проводять демонтаж старого обладнання та оздоблення.
 4. Вивіз будівельного сміття і підготовка поверхонь.
 5. Реставрація або заміна трубопроводу. Відзначимо, що каналізаційна труба ставиться під ухилом в 2 сантиметри на 1 метр довжини самої труби. Сміття буде відразу змиватися водою, а не застоюватися.
 6. Чорнова обробка.
 7. Підключення сантехніки.
 8. Пуско-налагоджувальні роботи.
 9. Лицьова обробка.
 10. Підключення приладів.
 11. Прибирання після ремонту, за деталями переходьте за посиланням https://maister-bud.com/prybyrannia-pislia-remontu/.

Поради по ремонту ванної кімнати: як підібрати матеріали

Природно, ремонт ванної кімнати, ціна на який залежить від конкретного ряду робіт, можна виконати і своїми руками. Однак, для цього Вам знадобиться купувати всі інструменти та обладнання, які коштують досить дорого і навряд чи це можна буде назвати раціональним вкладенням грошей. Тому краще всього довірити всі роботи професіоналам.

Тільки фахівці ознайомлені з особливостями і тонкощами подібного ремонту. Наприклад, у ванній краще ставити розетки і вимикачі з захистом від вологи. Ви уникнете замикання, а побутова техніка працюватиме безперебійно.

Відповідні матеріали для ремонту ванної кімнати Львів - дерево, мозаїка, пробка. Фаворитом залишається керамічна плитка. Різноманітна колірна гамма дозволяє зробити свою ванну в будь-якому стилі. Вона гігієнічна, легко миється будь-яких побутових засобом і не вбирає воду. Важливо встановити у ванній можна додаткову витяжку.

Популярним рішенням в ремонті ванної кімнати у Львові є установка теплої підлоги. Набагато комфортніше, виходячи з душу або гарячої ванни, ставати на теплу підлогу. Крім того, в кімнаті ніколи не буде сиро. Технологія теплої підлоги має на увазі установку під обробкою, що нагрівають. Система може бути:

 • електрична;
 • інфрачервона;
 • водяна.

Якщо Ви хочете якісний ремонт ванної кімнати, просто покладіться на професіоналів.