Тепла підлога водяна - опис і особливості вибору

Тепла підлога водяна користується популярністю завдяки ефективності опалення і легкому монтажу. Ціна на монтаж водяної теплої підлоги визначається в залежності від складності установки і площі монтажу.

Тепла підлога водяна є основою комфорту в приміщенні в будь-яку погоду і актуальна для підтримки температури від 23 до 27 градусів в кімнатах. Така температура є максимально комфортною протягом усього року. При цьому, не обов'язково встановлювати таку конструкцію на території всіх житлових кімнат, досить провести монтаж водяної теплої підлоги у ванній кімнаті і в вітальні, де не передбачається установка меблів.

Особливості теплої підлоги водяного типу у Львові

Даний вид опалення може успішно поєднуватися з радіаторами і встановленими конвекторами. Система працює автономно, тому монтаж водяної теплої підлоги може проводитися не тільки в приміщеннях з водяним і електричним опаленням, а й в газифікованих будинках. Вона може працювати на основі центрального опалення в нових будинках, за умови підключення до батарей.

Якщо в квартирі використовується тільки обігрів радіаторами, в результаті природного теплообміну тепле повітря піднімається вгору. З теплою підлогою температура у всіх площинах завжди буде комфортною.

Адже якщо ж встановлюється водяний тепла підлога, то прогрів здійснюється знизу і холодне повітря природним чином притискається до стелі, створюючи рівномірний прогрів кімнати і підтримання температури без пересушування повітря.

Монтаж теплої підлоги Львів - це гарантія підтримки потрібної температури у Вашому домі, забезпечуючи в першу чергу прогрів нижньої частини приміщення, так як для людини більш комфортними є умови, при яких ноги знаходяться в температурі на кілька градусів вище, ніж верхня частина тулуба. При цьому водяна тепла підлога є оптимальним для проживання сімей з дітьми.

Водяна тепла підлога: ціни і види монтажу

Ціна на монтаж водяної теплої підлоги різниться в залежності від складності установки, стадії проведеного ремонту та обраної системи опалення. При визначенні вартості враховується вбрання обладнання, необхідні комплектуючі, додаткові датчики і системи регулювання.

Як правило, водяна тепла підлога встановлюють шляхом кріплення трубок від радіатора, вибудовуючи своєрідний лабіринт від периметра кімнати до його центру. При цьому, трубки опалення можуть встановлюватися паралельно один одному, по колу або у вигляді зигзага. Конкретний план монтажу повинен вибрати фахівець. Спосіб установки буде залежати від гнучкості трубок і площі приміщення.

У наших фахівців Ви можете отримати вичерпну інформацію про те, як встановлюється підігрів підлоги електричний, ціна формується тільки виходячи з вартості обладнання, складності робіт і термінів виконання. Серед найбільш високих за вартістю деталей виділяють насосно-змішувальний блок, на базі якого працює тепла підлога водяна.

Монтаж водяної теплої підлоги: переваги і недоліки

В даний час така система користується великою популярністю серед наших клієнтів. Серед переваг, якими характеризується тепла підлога водяна, можна виділити:

  • рівномірний прогрів повітря;
  • автономність по відношенню до центрального опалення;
  • економічність і легкість монтажу.

Серед недоліків цього виду опалення відзначають:

  • в разі поломки або течі складно замінювати трубки і відремонтувати тепла підлога водяна;
  • необхідність установки на етапі капітального ремонту.

Безумовно, водяна тепла підлога має деякі недоліки. Його дуже складно розбирати, якщо неправильно було проведено монтаж або в результаті природного зносу спостерігається збій в роботі системи або затоплення. З огляду на, що вся система встановлена під підлогою, дуже складно ідентифікувати маленьку текти і виявити її можна вже на стадії підтоплення всіх трубок, що загрожує затопленням сусідів і руйнуванням обробки.

Однак серед переваг, якими володіє тепла підлога водяна, виділяється перш за все універсальність, легкість монтажу, так як такі системи можуть бути встановлені практично в будь-якому приміщенні, вони можуть включатися при підключенні центрального опалення або запускатися автономно за допомогою спеціального клапана.

Щоб дізнатися більше, заходьте на наш сайт https://maister-bud.com.

Рекомендації і технологія установки теплої підлоги

Тепла підлога водяна має свої особливості установки. Вона проводиться в кілька етапів:

  1. Перш, ніж почати монтаж, потрібно вивчити опалення приміщення і особливості планування, після чого буде розроблена схема, по якій буде встановлюватися водяний тепла підлога.
  2. Після виїзду майстра і складання схеми, розробляється кошторис, в якій визначається скільки обійдеться вартість обладнання і монтажу теплої підлоги. Кошторис повинен схвалити клієнт, який також має право вносити в неї будь-які корективи.
  3. На третьому етапі проводиться укладання всього необхідного обладнання. Тепла водяна підлога перевіряється на предмет справної працездатності і проводяться пусконалагоджувальні роботи.
  4. На заключному етапі система опалення закривається покриттям підлоги, в якості якого може служити лінолеум, ковролін, плитка або ламінат.

Серед рекомендацій, які необхідно виконати, якщо встановлюється тепла підлога водяна, виділяють проведення всіх маніпуляцій виключно працівниками професійних фірм. Вони можуть забезпечити не тільки правильну послідовність проведення робіт і розрахунок необхідного обладнання, а й ефективно провести пусконалагоджувальні роботи, які в подальшому виключать протікання і забезпечать стабільну якісну роботу обладнання.

Одночасно з утепленням статі Ви можете провести установку кондиціонерів у Львові або замовити монтаж опалення Львів. Таким чином, вдасться скоротити тривалість проведення ремонтних робіт, і виключити необхідність демонтажу підлоги для утеплення приміщення.

Не варто економити не тільки на придбання основних деталей, велике значення має вибір ізоляції, кріплень, сполучних трубок. Їх несправність може спричинити за собою вихід з ладу всієї системи, а для заміни буде необхідно провести демонтаж підлогового покриття. Будьте впевнені, що тепла підлога водяна стане кращим рішенням для будь-якого приміщення.