Кондиціонери у Львові: основні види

Сьогодні кондиціонер може створювати мікроклімат в приміщенні. Тому вже під час ремонту вирішують, де купити кондиціонер у Львові і хто встановлює кондиціонери Львів.


Кондиціонери у Львові користуються величезною популярністю в даний час. Ця система стала незамінною для багатьох жителів нашої країни, так як характеризується масою переваг. Якщо Вам потрібен кондиціонер Львів, ціна на який різниться, варто звернутися в нашу компанію.

Різновиди кондиціонерів у Львові та їх особливості

Сучасні системи покликані не тільки боротися з підвищеною температурою повітря в житловому приміщенні. Їх також експлуатують на підприємствах, складах і в громадських закладах. Відповідно, вони діляться на такі категорії:

 • система промислової вентиляції;
 • напівпромислові;
 • побутові.

Побутові кондиціонери встановлені в багатьох будинках і квартирах. У магазинах побутової техніки Ви знайдете багато моделей, які відрізняються по функціональності, складності установки і іншим параметрам. Ціна на кондиціонер безпосередньо залежить від потужності і кількості режимів, наявності додаткових функцій і габаритів.

Крім того, при виборі варто враховувати ціни обслуговування кондиціонера, наприклад, вартість фільтрів Оптимальною вважається потужність 1кВт на 10 метрів в квадраті. При цьому, береться середня висота стель 2.75 м.

Кондиціонери с функцією прогрівання повітря можна встановлювати в приміщеннях з врахуванням монтажу системи опалення.

Особливості кондиціонерів і їх різновидів у Львові

Розглянемо найбільш поширені види систем кондиціонування:

 1. Моноблок або віконний кондиціонер. Монтаж кондиціонерів у Львові такого типу досить простий. Блок встановлюють у віконний отвір. Компресор виводить тепле повітря через задню панель і працює циклічно.
 2. Спліт-система - сучасна клімат-конструкція. Такі кондиціонери у Львові найпоширеніші, побачити їх можна повсюдно. Система складається з внутрішнього і зовнішнього блоків. Зовні приміщення кріплять блок, де розташований конденсатор і компресорний вузол, а всередині - випарник. Подібна система може складатися з декількох таких блоків і управлятися програмою, наприклад, в офісі. Потрібно звернути увагу на потужність компресора. Від нього залежить робота системи. У свою чергу, спліт-кондиціонери ділять на підвиди:
 • касетні - вбудовуються в підвісну стелю, режими перемикаються пультом (такі кондиціонери Львів зручно використовувати в офісах);
 • канальні кондиціонери - доступні для підключення відразу в декількох кімнатах;
 • настінні - кріпляться до стіни кімнати;
 • підлогові - є мобільними конструкціями.
 1. Інверторні системи - компресор не відключається і швидко підлаштовується під обраний температурний режим.
 2. Кондиціонери з фільтрацією. Для людей з алергією радять купити кондиціонери у Львові саме такого типу. Пристрій очищає і зволожує повітря в приміщенні, тим самим позбавляє від подразників. У багатьох моделях доступна функція іонізації, що дозволить зробити повітря свіжим, як після дощу або прогулянки в лісі. Є такі види очисних пристроїв:
 • системи з багатоступеневою очищенням;
 • антибактеріальні конструкції - вбирають в себе пил, пилок і подібні алергени;
 • плазмові системи - знищують віруси і бактерії, при цьому, не треба чистити фільтри;
 • ароматизуючі системи - ліквідує сильні запахи, наприклад, сигаретного диму або духів.
 1. З обігрівом кондиціонери Львів користуються популярністю в осінньо-зимовий період.
 2. Мобільні - компактна конструкція дозволяє перевозити і встановлювати його в будь-якому місці.

Який купити кондиціонер у Львові: плюси і мінуси

Всі описані види пристроїв виконують одні функції, але відрізняються вони в деяких нюансах. Якщо Ви хочете заощадити, можна вибрати моноблоки, хоча вони поступово і йдуть з виробництва, так як мають деякі недоліки. Такі системи перекривають природне джерело світла, а також характеризуються високим рівнем шуму, що може стати великою проблемою в багатоквартирному будинку.

Системи спліт вимагають регулярного обслуговування, а при поломці зовнішнього блоку доведеться замінити весь агрегат. Вибрати й купити кондиціонер у Львові інверторного типу може стати ідеальним варіантом, однак він дуже сприйнятливий до перепадів напруги, тому доведеться встановити стабілізатор, якщо з ним є проблеми. Що стосується систем, які також працюють на обігрів, то ними не варто користуватися, якщо за вікном температура повітря нижче п'яти градусів морозу.

А ось переносний кондиціонер Львів через невеликої потужності підійде тільки для маленьких приміщень. Під час роботи періодично потрібно зливати зібрався конденсат.

Дізнатися більше можна на нашому сайті https://maister-bud.com.

Особливості вибору кондиціонера і ціна його обслуговування

Купити кондиціонер у Львові і встановити його - тільки одне із завдань. Обслуговування кондиціонерів по Львову - регулярна процедура, яка продовжить його експлуатацію. У міському повітрі дуже багато пилу і інших забруднень, тому фільтри клімат-обладнання вимагають постійного очищення. Особливо це стосується тих кондиціонерів Львів, які встановлені на перших поверхах, ближче до землі.

Чистка кондиціонерів Львів включає в себе обробку внутрішнього і зовнішнього блоків, що знижує навантаження на компресор. Після очищення пристрій оглядають фахівці на наявність несправностей, перевіряють роботу електросистеми, автоматики, рівень холодоагенту, індикатори режимів та інше. Тому придбавши кондиціонер у Львові, відразу укладайте договір з сервісним центром або компанією з обслуговування. Така послуга доступна і в нашій компанії.

В обслуговуванні кондиціонерів Львів ціна буде залежати від складності системи, від того, чи потрібно міняти комплектуючі: лопаті, компресор, конденсатор, контакти і інших чинників. Просунута модель вимагає вагомих вкладень, адже чим потужніший техніка, тим складніше полагодити її. Експерти також рекомендують проводити діагностику кожен сезон, міняти фреон всередині системи охолодження і оглядати фільтри. Пам'ятайте, що від якості експлуатації залежить загальний експлуатаційний термін будь-якої побутової техніки.