Дерев'яні двері Львів - ціна виготовлення дверей

Дерев'яні двері у Львові, класифікацію та особливості виробів можна дізнатися в нашій компанії. На дерев'яні двері Львів ціна невисока, залежить від безлічі факторів.

В сучасності існує великий асортимент дверних конструкцій, які різняться за своїм зовнішнім виглядом і функціональності. Як відомо, дерев'яні двері Львів - одне з кращих рішень для людини, що вирішила доповнити інтер'єр функціональним і привабливим елементом. До того ж, ціни на подібні конструкція Вас приємно здивують.

Чому варто вибирати дерев'яні двері

Дерев'яні двері у Львові - вироби, виготовлені з самого різного виду деревини. Найпопулярнішими в цьому випадку є варіанти з дуба, так як вони мають відмінні технічні характеристики і самі тривалі терміни експлуатації. Щоб зв’язатися с нашим консультантом, заходьте на сайт https://maister-bud.com.

На дерев'яні двері ціна визначається, виходячи з матеріалу і складності виготовлення самої конструкції. Вироби, зроблені з дуба вважаються найдорожчими. Більш доступними стануть двері, зроблені з сосни, клена та інших порід деревини. Дерев'яні двері мають наступні переваги:

 1. Висока міцність.
 2. Є можливість вибрати двері невеликої ваги.
 3. Проста утилізація матеріал.
 4. Довгий термін експлуатації виробу, який досягає 20-30 років.
 5. Низька теплопровідність.
 6. Надійність матеріалу.
 7. Дерев'яні двері Львів доступні в великому асортименті.
 8. Висока стійкість до холоду. Якщо конструкція правильно оброблена, то двері не буде деформуватися під впливом зовнішніх агресивних чинників.
 9. Дерев'яні двері у Львові можуть бути виготовлені під замовлення в будь-якому стилістичному напрямку, починаючи від класичного модерну і закінчуючи стилем лофт.
 10. Відмінна звукоізоляція, полотно поглинає будь-який шум і не дає йому пройти далі.

Проблема поломки міжкімнатних дверей швидко вирішити. У нашій компанії Ви можете замовити реставрацію дверей Львів.

Яка ціна на дерев'яні двері у Львові

Є безліч видів виробів, зроблених з дерева. Всі вони мають свої особливості, на основі яких формується вартість. Дерев'яні двері, ціна на які залежить від матеріалу і особливостей конструкції, представлені у великому асортименті. А фахівці нашої компанії допоможуть Вам зробити правильний вибір. Наприклад, якщо мова йде про міжкімнатні двері, то за формою вони можуть бути арковими, овальними і іншими. У цьому випадку все залежить від бажання самого замовника.

Багато господарів хочуть досягти повної індивідуальності, замовляючи унікальні дерев'яні двері Львів. Крім того, останнім часом популярні такі технології обробки полотна:

 • вибілювання поверхні двері;
 • надання деревині потрібного відтінку;
 • малювання картинки на полотні, що робить двері більш привабливою для інтер'єру будь-якої сучасної квартири;
 • штучне старіння та інше.

Особливості технології виготовлення дерев'яних дверей

Правильно підібрані дверні конструкції ідеально впишуться в інтер'єр будь-якої квартири. При цьому, соснові двері Львів виявляться недорогим варіантом, який зможе задовольнити потреби навіть бюджетного покупця.

Варто відмітити, що для виготовлення полотна вхідних дверей часто використовується суха деревина, яка попередньо була оброблена різними просоченнями. Таким чином, готове виріб не буде швидко псуватися, деформуватися або реагувати на зміну температури. На такі дерев'яні двері у Львові вартість невисока, проте вона повністю відповідає якості матеріалу. До того ж, такі двері не втратять свою зовнішню привабливість навіть через кілька років.

Дерев'яні двері у Львові та рекомендації щодо вибору

Полотна виробів бувають щитові і фільончасті. Якщо Вам потрібні дерев'яні двері, ціна на які Вас приємно здивує, звертайтеся в нашу компанію, де Вам допоможуть з вибором.

При цьому, варто розуміти, що у кожного матеріалу є і свої недоліки, про які потрібно знати заздалегідь. А саме:

 1. Натуральна деревина має неоднорідну фактуру, хоча нерідко дизайнери зараховують від факт до плюсів.
 2. Стандартні двері без спеціальної просочення не варто встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю.
 3. Будьте готові до того, що двері з натурального масиву не тільки коштують дорожче, але і мають велику вагу. Наприклад, дерев'яні двері Львів з дуба далеко не завжди підходять до інтер'єру.

Що стосується самої конструкції, то вироби діляться на такі типи, як орні, розсувні і складні. Останній варіант досить зручний, тому що не вимагає особливого простору при відкритті. Це ідеальний варіант для малогабаритних приміщень. Дерев'яні двері за ціною різняться, тому кожен зможе підібрати ідеальний варіант.

Якщо купувати дубові двері у Львові, ціна на них буде невисокою, що дозволить непогано заощадити.

Замовляйте дерев'яні двері у Львові, ціна на них повністю відповідає бажанням середньостатистичний покупця. А в наше компанії Вам дадуть поради, допоможуть з вибором, виготовлять конструкції на замовлення і виконають якісний монтаж з гарантією в 100 відсотків.