Електрична тепла підлога у Львові. Вигідний підігрів електричною підлогою і ціна на неї

Вигідна електрична тепла підлога у Львові доступна у нас. Підігрів електричний підлоги, ціна на який цілком доступна, є популярним рішенням. Замовляйте електричну теплу підлогу, ціна буде залежати від обсягів робіт.

Електрична тепла підлога у Львові - це опалювальна система, яка забезпечує підігрів підлогового покриття в кімнатах різного призначення. Представлений спосіб опалення відносять до найзручнішим варіантами досягнення тепла в будинку. Існують і інші варіанти, наприклад, тепла підлога Львів водяного типу. Вони мають деякі характеристики, що відрізняють їх від вищевказаного типу.

Електрообігрів підлоги Львів зазвичай складається з нагріває елемента і його регуляторів. Ці елементи повинні укладатися під лицьовою обробкою. При цьому, подібні системи мають на увазі установку фінішного покриття будь-якого типу, тому обігрів такого типу не зіпсує інтер'єр приміщення.

Особливості та різновиди електричної теплої підлоги у Львові

Монтаж електричного варіанту проводиться набагато швидше і легше, ніж тепла підлога водяна. Товщина даних елементів поступається водяному аналогу, тому це рішення буде особливо актуальним в тому випадку, якщо висота стель у Вашій кімнаті не занадто велика і Ви не хочете втрачати жодного дорогоцінного сантиметри. Електрична тепла підлога у Львові поділяють на такі види:

 • кабельна конфігурація;
 • укладені під готове покриття нагрівають мати;
 • тип, який застосовується при «сухому монтажі», - плівковий (або інфрачервоний) з невеликою товщиною.

Останній електричний підлогу розрізняють одно- і двожильні варіанти. Перші володіють двома «холодним кінцями», а другі - одним. Холодний кінець - це спеціальний силовий кабель, через який проходить харчування до нагрівальних деталей загальної системи. Він має таку назву, тому що зазвичай не піддається нагріванню, а розміщується в стіні, що веде до терморегулятора. Одножильний підлогу отримує харчування з двох сторін. Установка такої системи буде проходити набагато довше і складніше, в порівнянні з двожильним, тому що другі беруть тепло з одного боку. Однак, професійні фахівці в будь-якому випадку впораються з цими роботами швидше дилетанта і нададуть гарантію якості в 100 відсотків.

Підігрів підлоги електричний і ціна на нього є рівносильними. Вартість відповідає якості.

Чим вигідний електричний підігрів підлоги і ціна на його установку

В сучасності існує величезна кількість конструкцій, які дозволяють зробити нашій житло ще більш комфортним і теплим. Серед таких систем одним з найпопулярніших є тепла підлога. Кожен продукт має достоїнствами і недоліками. Розглянемо ці моменти в представленій системі. Електрообігрів підлог Львів має такі переваги:

 1. Встановлюється в різних приміщеннях: офіси, приватні будинки та інші.
 2. Підходить до різних типів поверхні. Наприклад, кахель, плитка, ковролін, ламінат.
 3. Деталі настановної системи приховані від людських очей, тому не стануть псувати загальну картину дизайнерської задумки інтер'єру.
 4. Терморегулятор дає можливість регулювати температурний режим, навіть з таким невеликим кроком, як 0,1 ° C. Існує функція настройки автономного режиму, в такому випадку система самостійно буде включатися і вимикатися.
 5. Можна використовувати в якості основного, і допоміжного опалення.
 6. Електрична тепла підлога у Львові, як правило укладається по заздалегідь підготовленій схемі, тому в процесі не виникає ніяких проблем.
 7. Володіє тривалим експлуатаційним терміном при правильному використанні.
 8. Вся підлоги поверхню нагріватися рівномірно.
 9. При виникненні поломки швидко визначається головна причина.
 10. Повноцінне функціонування відбувається без додаткового обладнання, наприклад, котла.
 11. На безпеку застосування впливає те, що нагрівальний елемент не має високу температуру.
 12. На підігрів підлоги електричний ціна цілком доступна.

Як бачите, дана система опалення має велику кількість позитивних характеристик. Однак, електрична тепла підлога Львів, як і будь-яка інша конструкція все-таки має і деякі недоліки.

А саме:

 • якщо бажаєте підвищити електробезпека, то додатково потрібно купити і виконати монтаж УЗО, не забути подбати про створення надійного заземлення;
 • при установці під дерев'яною поверхнею, при постійному впливі на нього високих температур, які має на увазі електричну теплу підлогу у Львові, вона може втрачати свої первинні властивості, розсихатися;
 • правильно і якісно провести роботи зможе тільки фахівці, а самостійні спроби можуть закінчитися великими неприємностями.

Незважаючи на наявність деяких негативних характеристик системи, з ними легко змиритися, з огляду на велику кількість переваг такого виду опалення.

Особливості монтажу електричної теплої підлоги, ціна робіт

Як і при всіх монтажних роботах завжди слід проводити роботу відповідно до встановлених алгоритмам, перевіреними багатьма професіоналами і працівниками в різних сферах. Електрична тепла підлога і ціна на нього будуть відповідати один одному при проробляє такого порядку дій.

Щоб електрична тепла підлога працював успішно, потрібно правильно підготувати місце для монтажу. Перш за все подбати про локації для терморегулятора. Потім проштробити на поверхні стіни канавки, призначені для електричної проводки,-решт від нагрівальної секції, а також спеціальної трубки, на якій встановлюється терморегулятор. За детальною інформацією звертайтесь до нас https://maister-bud.com.

Рекомендації по установці теплої підлоги у Львові

Підігрів підлоги електричний, ціна на який в нашій компанії цілком доступна, починається з підготовчих робіт. Поверхню вирівнюють і очищають від будівельного сміття. Потім укладається теплоізоляція. Далі слід:

 • прокласти і закріпити секцію для нагрівання;
 • провести монтаж температурного датчика;
 • закріпити терморегулятор;
 • попрацювати над електричними з'єднаннями;
 • прокласти стяжку з цементу і піску (залишити на 72 години);
 • укласти фінішне покриття підлоги;
 • дати повністю висохнути.

Після всього цього електрична тепла підлога, ціна якої залежить від квадратури кімнати, буде готова до експлуатації. Відзначимо що дана система заслужила масу позитивних відгуків від клієнтів нашої компанії, адже вона ефективна і практична. У нас Ви можете замовити будь-яку теплу підлога або монтаж опалення у Львові, ціна на яку більш, ніж демократична.