Реставрація дверей у Львові, ціна за послуги

Реставрація дверей Львів, етапи робіт і рекомендації можна уточнити в нашій компанії. Реставрація дверей і ціна її залежить від безлічі факторів.


Якими б якісними були дерев'яні двері, конструкція з часом втрачає первинний зовнішній вигляд і навіть може неправильно функціонувати. Безсумнівно, простіше купити новий виріб, який прослужить певний час. Однак, реставрація дверей Львів допоможе значно заощадити фінанси. Замовити реставрацію дверей у Львові можна в нашій компанії за приємними цінами.

Щоб вироби зберігали свою функціональність, їх рекомендується реставрувати один раз в п'ять або десять років. Це допоможе їм зберегти початкові властивості і не втратити зовнішній вигляд. Детальніше дізнайтесь на сайті https://maister-bud.com.

Особливості реставрації дверей у Львові

Реставрація дверей не займає багато часу. Досвідчені майстри проводять дані роботи швидко, здаючи всі в призначені терміни. Важливо розбиратися в тому, які види проблем можуть виникати при поломці виробів.

Існують наступні види пошкодження дверей:

 1. Зіпсований верхній шар покриття двері. В такому випадку виконуються лакофарбові роботи і заміна частини шпонуванням;
 2. Пошкодження замків, які були вбудовані в двері. При цьому проводиться ремонт і заміна зіпсованих механізмів.
 3. Розхитані або тріснуті петлі. Їх або приварюють, або встановлюють нові. Проводиться регулювання двері.
 4. Якщо пошкоджені дверні укоси, їх також можна відремонтувати або легко поміняти на нові.
 5. Зіпсувалася оббивка. Фахівці виконують роботи по заміні оздоблювального матеріалу.
 6. Комплексні роботи, які можуть включати в себе відразу кілька позицій.

Ціна реставрації дверей у Львові в нашій компанії

Реставрація дверей і ціна її безпосередньо залежить від обсягів робіт і їх специфіки. Величезне значення грає з якого саме матеріалу виготовлені двері. Багаторічний досвід майстрів, що виконують роботи, дозволяє їм виконувати навіть термінові замовлення.

Можна оформити послугу столярні роботи Львів. Будьте впевнені, що фахівці нашої компанії приведуть в порядок будь-яку дерев'яну конструкцію, будь то стіл або ж сходи.

Реставрація дверей і ціна даної послуги

Починка зношеного вироби виробляється майстрами в кілька етапів. При цьому перш, ніж почати ремонт, фахівці визначаються зі специфікою робіт і особливостями технології. Після цього працівники приступають до самого процесу реставрації дверей, ціни на цей вид послуг залежать від матеріалу і обсягу робіт, а також від терміновості виконання замовлення. Це головна перевага, яке вже тривалий час привертає увагу клієнтів до таких робіт, як реставрація дверей Львів.

Особливості надання послуг:

 1. Фрагментна або повна реставрація дверей. Робота залежить від матеріалу виробу. Наприклад, реставрація дубових дверей значно відрізняється від соснових своєю трудомісткістю і деякими аспектами зважаючи на особливості сорту деревини.
 2. Реставрація дверей у Львові міжкімнатного типу. Тут проводиться видалення всіх відколів, прибираються тріщини і щілини, при цьому також можуть бути встановлені декоративні елементи.
 3. Реставрація вхідних дверей. Оскільки вироби можуть бути будь-якого виду, робота в основному полягає в оновленні покриття, наповнювача, укосів, дверної коробки і різного декору.

При цьому також можна купити дерев'яні двері у Львові. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам визначитися з вибором і прийняти правильне рішення, а також нададуть послуги по монтажу.

Реставрація дерев'яних дверей

Зателефонувавши в нашу компанію, менеджеру необхідно пояснити, з якою саме проблемою Ви зіткнулися і який ремонт Вам потрібен:

 1. Реставрація дерев'яних дверей. Це найлегша, але в той же час трудомістка робота, адже вироби можуть бути зроблені дорогого сорту деревини, який важко піддається реставрації.
 2. Реставрація міжкімнатних дверей. Як правило, такі роботи не займають більше 1-2 днів.
 3. Реставрація зсувних дверей. Тут проблема, найчастіше, стосується саме заміни рейок або роликів, завдяки яким рухаються вироби. Адже вони зношуються набагато частіше, ніж ті ж петлі, на яких ці двері тримаються.

Переваги реставрації дверей:

 1. Робота виконується на дому у замовника, зазначається термін, максимально зручне для нього.
 2. Реставрація дверей за ціною, доступною для кожного, проводиться з гарантією якості.
 3. Професіоналізм працівників, які забезпечать здачу замовлення в короткі терміни, гарантований.
 4. При ремонті використовуються тільки якісні матеріали, що мають на увазі довгу експлуатацію вироби.
 5. Підбір конкретних робіт проводиться тільки в індивідуальному порядку.

Реставрація дверей у Львові замовляється на сайті, через менеджера, який відповість на всі питання і відправить фахівця на об'єкт. Після приїзду майстер швидко визначить обсяги робіт і зможе приступити до реставрації. Якщо ремонт дверей буде неможливий або недоцільний, компанія допоможе підібрати новий виріб. На дубові двері ціна виправдовує якість і характеристику вироби.