Дерев'яні альтанки у Львові. Найкраще у нас!

Дерев'яні альтанки Львів нашого виробництва якісні та недорогі. Краще купити альтанку у Львові, ціна на неї буде прийнятна. Виготовлення альтанок Львів різних розмірів є під замовлення.

Дерев'яні альтанки у Львові - відмінне місце для відпочинку на свіжому повітрі всією сім'єю або в компанії близьких і друзів. Така споруда вважається відмінним доповненням ландшафтного дизайну для кожного власника приватного будинку. Купити альтанку Львів - відмінне рішення для облаштування території біля Вашого котеджу.

Особливості замовлення дерев'яної альтанки у Львові

Існує багато різних видів цієї споруди, що визначає її призначення. Конструкція альтанки має на увазі наявність даху і майданчики. Інші елементи виконуються за бажанням. Виготовлення альтанок у Львові здійснює наша компанія. Ми працюємо з різними видами матеріалів, переважно використовуючи дерево в якості обробки і основи для такої споруди. Спеціаліст нашої фірми надає наступні послуги:

 • виїжджає на об'єкт для огляду місця для майбутньої споруди;
 • робить виміри;
 • пропонує варіанти оформлення, обговорюються розміри і форма, використовуються матеріали;
 • складає кошторис;
 • дає цінні поради і допомагає визначитися з вибором.

Також для того, щоб оформити замовлення і купити альтанку Львів, можна зв'язатися з менеджером нашої компанії і надати йому інформацію щодо Ваших побажань. Команда наших фахівців разом з ландшафтним дизайнером зроблять проект вашої майбутньої споруди і ознайомлять Вас з ним. Також ми виготовляємо дерев'яні двері у Львові, які відрізняються різноманітністю варіантів і оригінальністю виконання.

Яку краще купити альтанку у Львові

Існує багато видів подібних споруд. Вони відрізняються способами облаштування та зовнішнім виглядом, а також функціональністю. Дерев'яні альтанки у Львові призначені для укриття від дощу чи сонця, для відпочинку від важкого робочого дня, а також оригінальним чином прикрашають ділянку біля будинку. Також ви можете замовити фасадні роботи від нашої компанії, заходьте https://maister-bud.com/fasadni-roboty/.

На сьогодні багато дерев'яні альтанки Львів виготовляються зі столами і лавками, що розширює їх функціональні можливості. Розрізняють такі основні їх види:

 1. Відкриті. Зводяться без стін, є тільки дах, що захищає від променів сонця або негоди. У таких альтанках дуже зручно милуватися навколишньою красою.
 2. Закриті. Вони мають стіни, їх також можна виконати з вікнами і дверима, можуть бути оснащені каміном. Це кращий варіант для веселого проведення часу з близькими людьми.
 3. Альтанка-барбекю. Пряме призначення такої споруди - приймати гостей і пригощати їх різноманітними кулінарними шедеврами, приготованими на мангалі або грилі. Можна навіть обладнати повноцінну піч.

Виробництво альтанок у Львові останнього типу - дуже популярно. Багато хто віддає перевагу відпочивати на природі біля свого будинку, маючи таку відмінну будівництво, вражаючу функціональністю і красивим зовнішнім виглядом.

Серед основних форм, що користуються величезною популярністю, вважаються квадратні, прямокутні, 6- і 8-вугільні варіанти. Також можливе виготовлення Т або Г-подібної споруди. В даному випадку допоможе вибрати, яку купити альтанку Львів, фахівець нашої компанії. Він ознайомить з основними перевагами і недоліками різних варіантів споруд і порадить, що саме Вам краще підібрати для оформлення присадибної території. До нас також можна звернутися для виготовлення сходів на замовлення у Львові. Можна вибрати такий тип, який буде відмінно підходити під стиль і інтер'єр вашого житла.

Виготовлення альтанок у Львові - основні етапи

Майстрами, які виконують облаштування цієї споруди, проводиться повний процес підготовчих робіт. Він включає визначення місця для розташування та створення проекту майбутньої споруди. Тільки після цього можна переходити до безпосереднього зведення дерев'яних альтанок у Львові. Етапи робіт:

 1. Виконання розмітки майбутньої споруди.
 2. Підготовка ям під опори.
 3. Установка стовпів, на яких буде зведена альтанка.
 4. Монтаж обв'язки.
 5. Виготовлення та підготовка даху.
 6. Облаштування підлоги.
 7. Установка кріплення для даху.
 8. Облицювальні роботи.

Після закінчення всіх процесів працівники вивозять все будівельне сміття і здають об'єкт в експлуатацію. За бажанням замовника можливі доповнення до основного плану робіт. Це може бути виробництво альтанок Львів з вбудованою технікою або ж квітником. Ці нюанси обговорюються заздалегідь, щоб їх включити в план проекту і виконати на певному етапі будівельних робіт Львів.

Дерев'яні альтанки у Львові - використовувані матеріали

Будьте впевнені, що дерев'яна альтанка стане улюбленим місцем для відпочинку Вашої сім'ї. Крім того, дерев'яні альтанки у Львові виготовляють, використовуючи кілька типів натуральних матеріалів. Це метал, цегла або дерево, а також бувають комбіновані варіанти.

Багато хто віддає перевагу купити альтанку Львів, яка виконана повністю з дерева. Це не тільки екологічно безпечно, але і виглядає досить стильно і оригінально.