Тепла підлога у Львові, ціна монтажу

Тепла підлога Львів користується великою популярністю в сучасності. Тепла підлога і ціна послуги буде залежати від кількості і складності роботи.

Якщо Ви вважаєте, що підлогове покриття у Вашому домі занадто холодне, варто скористатися сучасним рішенням. Достатньо лише купити теплу підлогу Львів, і Ваша квартира стане самим комфортним та затишним місцем. До того ж, це дозволить заощадити місце на установці трубопроводу.

Тепла підлога, ціна на який цілком доступна, це конструкція, що має декілька шарів. Вона закладається в основну поверхню. Підігріву підлоги електричного ціна залежить від обсягу виконаних робіт. Крім того, вартість буде залежати і від закупленого матеріалу, призначеного для даного роду послуг. Дізнайтеся детальніше за посиланням https://maister-bud.com.

Особливості та різновиди теплої підлоги у Львові

Тепла підлога у Львові н характеризується великою кількістю переваг. Це дозволяє говорити про нього, як про окрему системі опалення. Дане рішення актуально як для приватного будинку, так і для квартири в сучасній багатоповерхівці.

Особливо часто таку систему опалення вибирають сім'ї з маленькими дітьми, які більшу частину свого часу проводять за іграми на підлозі. Тепла підлога складається з наступних шарів:

 1. Утеплювач, який не дає тепла йти вниз. Він забезпечує рівномірний підігрів підлоги Львів.
 2. Трубопровід теплоносія, який є важливим елементом при нагріванні.
 3. Металева сітка, що сприяє рівномірному обігріву.
 4. Стяжка, що відповідає за вирівнювання підлоги.
 5. Чистове покриття.

Тепла підлога у Львові ділять на електричний і водяний. Перший вид являє собою кабель, закладений в основу, який забезпечує нагрівання від електромережі. Другий вид регулюється водяним опаленням. Тепла підлога, ціна якого різниться від виду конструкції, може бути встановлений і в якості додаткової системи опалення. У будь-якому випадку, робота цієї конструкції буде автономна і не залежати від основного теплоносія.

Тепла підлога ціна за послуги

Опалення може бути різної конфігурації. На те, якою саме буде теплий підлога Львів, впливає безліч факторів:

 • місце прокладки нагрівального кабелю;
 • умови, створені в самій квартирі (наявність утеплення, квадратура, житлове чи нежитлове та інше);
 • наявність теплоізоляції під підлогою;
 • призначення приміщення, де буде відбуватися монтаж теплої підлоги у Львові;
 • потужність роботи нагрівального кабелю;
 • матеріал, з якого зроблена обробка.

Мінімально можлива товщина при цьому визначається, виходячи з умов міцності і довговічності. Теплої підлога водяна у Львові ціна буде визначатися масштабом робіт, які доведеться виконати, а також якістю будівельних матеріалів, необхідних при укладанні плит. Виріб має такі переваги:

 1. Дозволяє заощадити гроші на оплаті комунальних послуг, забезпечивши при цьому більший комфорт, ніж при роботі радіатора.
 2. Тепла підлога Львів має великий попит, так як здатний створити комфорт і зігріти Ваше житло.
 3. Мешканці можуть самостійно контролювати температуру підігріву підлоги, що набагато зручніше, ніж у випадку з централізованим опаленням.
 4. Така конструкція абсолютно не сушить повітря, дозволяючи створити комфортний мікроклімат, на відміну від радіаторів.
 5. Все обігрівальні елементи ховаються за лицьовою обробкою.

Електрична тепла підлога у Львові також є непоганим пропозицією. Ця конструкції не менш зручна і енергоефективна. Послуги по її монтажу можна також замовити в нашій компанії, а наші фахівці нададуть всі роботи з гарантією якостей в 100 відсотків. При цьому, підігрів підлоги у Львові може працювати в автономному режимі і абсолютно не псує підлогову обробку, дозволяючи обладнати дизайн своєї мрії.

Технологія обладнання підігріву теплої підлоги у Львові

Роботи з установки потрібно здійснювати, дотримуючись чіткі правила. Від них безпосередньо залежатиме довговічність всієї конструкції. Монтаж теплої підлоги Львів має наступні етапи:

 1. Підготовка підстави, при якій повністю вирівнюється поверхня, готується місце для установки вироби, а також перевіряється надійність всіх складових.
 2. Укладання теплої підлоги у Львові. Це відповідальний етап, від якого буде залежати робота конструкції.
 3. Пуско-налагоджувальні роботи.
 4. Укладання фінішного підлогового покриття.

При цьому процесі слід враховувати деякі рекомендації. Серед них можна знайти такі:

 • не слід укорочувати нагрівальний кабель, так як його можна пошкодити;
 • його потрібно укладати за спеціальною схемою, адже від цього буде залежати, з якою ефективністю тепла підлога Львів буде працювати;
 • користуйтеся тільки якісними комплектуючими від одного виробника;
 • кабель розташовується змійкою, тому категорично не можна допускати його перетину.

Рекомендації по установці теплої підлоги у Львові

Щоб замовити послугу, потрібно спочатку зв'язатися з фірмою, де досвідчений менеджер допоможе Вам визначитися з вибором. Далі потрібно скласти план, де буде розташовуватися система. На тепла підлога ціна буде розрахована профільним фахівцем нашої організації, який відвідає Ваше житло і зробить необхідні розрахунки.

При цьому, вартість буде закріплена в договорі і не зміниться в ході робіт. Крім того, фахівці допоможуть Вам визначитися з конфігурацією конструкції і дадуть відповідь на всі хвилюючі питання.

Тепла підлога у Львові буде особливо актуальний в дитячій кімнаті. Адже дитині дуже важливий затишок кімнати. Досить популярним рішенням є обладнання подібної конструкції в ванній кімнаті, адже немає нічого кращого, ніж після розслабляючого душа наступити на теплу поверхню кахлю, не піддаючи своє здоров'я ризику застудитися. Де б він не стояв, тепла підлога, ціна якого задовольнить навіть бюджетного покупця, стане ідеальним доповненням. Головне, довірити всі роботи професіоналам.

Наша компанія також надає недорогі ремонтні послуги, включаючи монтаж опалення Львова традиційного типу. Перед тим, як почати роботи, потрібно перевірити всі системи, які присутні в будинку. Якщо вони не в порядку, значить фахівці підкажуть Вам, як виправити ситуацію. Це важливо, адже перед роботою завжди краще переконатися в безпеці комунікацій, А тепла підлога, ціна якого залежить від квадратури приміщення, також може бути встановлений не тільки в житловому приміщенні, але і в комерційному, наприклад, в басейні або фітнес-центрі.