Виготовлення дерев'яних сходів у Львові за індивідуальним замовленням

Пропонуємо виготовлення дерев'яних сходів у Львові з цінних порід дерева за індивідуальним замовленням. Виїзд майстра в будь-який район міста. Якість сходів на замовлення Львів гарантовано.

Незважаючи на те, що останнім часом з'явилося багато нових штучних матеріалів, а сучасні модні тенденції дають простір дизайнерської фантазії, дерев'яні елементи в інтер'єрі не втрачають своєї актуальності. Наша компанія пропонує замовити дерев'яні сходи у Львові під ключ. Ми надаємо повний комплекс послуг з проектування, виробництва і монтажу сходів на замовлення Львів. Також у нас ви можете замовити установку дверей у Львові.

Особливості дерев'яних сходів у Львові

Сходи в приміщенні не тільки несуть функціональне навантаження, з'єднуючи поверхи в багатоповерховому будові, а й можуть прикрасити інтер'єр, стати родзинкою дизайнерського рішення. Для їх виробництва використовуються різні матеріали: метал, скло, дерево. Дерев'яні сходи у Львові будуть гармонійно виглядати в будь-якому приміщенні.

Саме дерево є екологічно чистим натуральним матеріалом, який додасть приміщенню неповторну теплоту і затишок, створить сприятливу атмосферу в будинку. З такими особливостями натуральної деревини, як горючість, гігроскопічність, висихання можна досить просто боротися, використовуючи сучасні засоби обробки.

Основою функціональності будь-якої конструкції є несучий каркас і ступені. Дерев'яні сходи Львів можуть мати різний розмір і дизайн. Кількість ступенів в сходовому марші визначається розміром сходи і побажаннями замовника.

Різновиди дерев'яних сходів у Львові і ціни

На першому етапі виготовлення сходів у Львові відбувається відбір просушеної дерев'яної дошки. Тут важливо переконатися, що деревина висушена якісно, оскільки, якщо сушка дерева не завершена, є велика ймовірність того, що в процесі виробництва або експлуатації ступенів з такої дошки вони деформуються. Фахівці нашої компанії володіють необхідними знаннями, прекрасно орієнтуються у властивостях деревини.

Дошка для дерев'яних сходів Львів має мати товщину від 30 до 50 мм. При чому, цей параметр залежить від породи дерева. Так, наприклад, для дошки з бука оптимальною буде товщина 50 мм, а дубову дошку краще брати товщиною 30 мм. Якщо вибрати дошку з дуба в 50 мм, то найімовірніше вона виявиться недостатньо висушеної. На сушку дуба до необхідної кондиції потрібно до 75 днів. На жаль, виробники не завжди витримують терміни. Щоб придбати якісний матеріал, довіртеся фахівцям. Заходьте на наш сайт https://maister-bud.com.

Від того, де буде встановлено виріб, які передбачаються умови експлуатації, залежить вибір породи дерева для виготовлення сходів у Львові. Зазвичай використовуються тверді породи:

  1. Дубові вироби відрізняються міцністю і надійністю. Дерев'яна дошка має гарний природний малюнок. Дубові сходи на замовлення, ціни яких трохи вище, ніж у інших виробів, прослужать Вам не один десяток років.
  2. Ясень відрізняється незвичайною текстурою. Цікаво, що деревина ясена може мати різний відтінок, від світлого до коричневого, залежно від того, в якій місцевості виростало дерево;
  3. Сходи на замовлення Львів з бука відрізняються незвичайним кольором. Тон дерева, від світлого червоного до темного, залежить від інтенсивності обробки паром при просушування дошки.

Процес виготовлення сходів на замовлення у Львові

Майстри нашої компанії допоможуть підібрати сорт дерева для дерев'яних сходів у Львові в залежності від дизайну та інтер'єру приміщення. А після того, як буде затверджений дизайн, фахівці приступлять до виготовлення конструкції.

Спочатку дерев'яну дошку поділяють на невеликі бруски, товщина яких не більше 50 мм. Потім з декількох отриманих брусків склеюється дерев'яна панель потрібного розміру. Цей крок дуже важливий. Використання цільної дошки з дуба, ясена або бука не доцільно, оскільки є ймовірність, що з часом вона може лопнути або деформуватися в процесі експлуатації. При склеюванні дерев'яного масиву з окремих брусків фахівець змінює напрямок деревного малюнка, що дає можливість уникнути розтріскування.

Методи склеювання брусків при виготовленні сходів на замовлення Львів бувають різними, і тільки професіонал може оптимально підібрати необхідний варіант:

  1. З'єднання встик. При цьому краї дощок промазиваются клеєм і щільно притискаються один до одного.
  2. Склеювання з використанням пазів. На що склеюються сторонах брусків роблять прямокутні або пилковидні надрізи, які при з'єднанні точно збігаються між собою.
  3. Склеювання за допомогою складовою рейки. Дерев'яні бруски з'єднуються між собою через складову рейку. Таке з'єднання вважається міцним і довговічним, може застосовуватися для виробництва дерев'яних альтанок у Львові.

Дерев'яні сходи під Львові, які ми пропонуємо нашим клієнтам, мають гармонійний відтінок натурального дерева і природний деревний візерунок без різких переходів. Вони не потребують додаткового фарбуванні.

Після того, як заготовки висохла, за допомогою спеціальних інструментів їм надаються однакові габарити. На завершальному етапі виготовлення всі деталі сходів на замовлення Львів шліфуються і піддаються декоративній обробці. Виробам надається потрібна форма і встановлюється кромка. На цьому процес виробництва вважається завершеним.

Як формуються і від чого залежать ціни на сходи у Львові

Ми пропонуємо дерев'яні сходи у Львові різної цінової категорії. Використання в якості матеріалу виготовлення сосни є самим бюджетним варіантом. Незважаючи на те, що деревина відрізняється невеликою механічною міцністю, такі сходи на замовлення, ціни на які Вас приємно здивують, користуються попитом у наших клієнтів.

Дерев'яні сходи Львів з напівтвердих сортів дерева, наприклад берези або ясена, обійдуться трохи дорожче.

Там де планується висока інтенсивність експлуатації сходів краще вибирати конструкції з деревини найвищого ґатунку - дуба або бука. Їх вартість буде вище, але за рахунок довговічності і зносостійкості дерева, вкладені кошти себе виправдовують. Доповнити інтер'єр в поєднанні з такими ступенями можуть дубові двері у Львові.