Венеціанська штукатурка у Львові: ціна і види

Венеціанська штукатурка у Львові - оригінальна обробка для будь-якого інтер'єру. Венеціанська штукатурка, ціна Львова на яку доступна для клієнта, буде виконана в стислі терміни.


Кожна людина прагне до кращого дизайну і інтер'єру в своєму житловому приміщенні. Венеціанська штукатурка Львів (венеціанка) - кращий варіант для перетворення інтер'єру. Вона популярна серед покупців своєю унікальністю і вишуканістю. До того ж, вона виготовляється з міцного і надійного сировини.

Венеціанська штукатурка, ціна у Львові на яку відрізняється виходячи з її складу, прийнятна для кожного клієнта. Звертаючись до фахівців нашої компанії https://maister-bud.com, покупцеві буде надана консультація по питанню. Ви зможете підібрати обробку для будь-якого приміщення.

Різновиди венеціанської штукатурки у Львові

Щоб клієнт зміг визначитися з оформленням обробки житла, фахівці можуть запропонувати йому такі види:

 1. Декоративна штукатурка Львів. Скориставшись таким варіантом, дана обробка прослужить довго. Після багатьох років колірна палітра залишиться в первозданному вигляді. Використовуючи спеціальні розчини майстри створюють ефекти, схожі на справжній мармур, граніт. За бажанням клієнта є можливість додати обраний колір або відтінок в густу суміш і зробити її ексклюзивною.
 2. Венеціанська штукатурка Львів користується популярністю серед безлічі людей. Приміщення після ремонтного процесу придбає розкішний і вишуканий зовнішній вигляд. Оздоблення здійснюється нашими майстрами в мінімальні терміни.

Кожен зможе вибрати відповідний варіант для свого житла. Декоративні штукатурні роботи Львова виробляються якісно у відповідності з усіма технологіями. А завдяки тому, що наша компанія може організувати закупівлю матеріалів, клієнт зможе непогано заощадити.

Венеціанська штукатурка Львів: ціна, переваги та недоліки

Як і будь-який будівельний матеріал, дана обробка має свої плюси і мінуси. Венеціанська штукатурка у Львові має такі переваги:

 1. У складі є тільки натуральні речовини (вапно, мармур, гіпс та інше), нешкідливі для здоров'я людини і в'язка основа з полімеру або акрилу.
 2. Оздоблення не має будь-якого запаху, тому відразу після ремонту можна буде вселятися в житло.
 3. При тривалому терміні служби на поверхні не з'являються тріщини і вона не деформується.
 4. Така обробка має відмінну повітропроникність і вологостійкість.
 5. Венеціанська штукатурка за ціною Львова має властивість пропускати сонячні промені, які, проникаючи в глибину, надають поверхні надзвичайну фактуру.
 6. Ще однією перевагою можна вважати відсутність стиків і швів на поверхні.

Перед тим, як зробити вибір, варто вивчити недоліки венеціанки. Першим мінусом є складне завдання штукатурки на стіни. Дилетант не зможе впоратися з цією роботою з першого разу. До наступного нестачі відносять ретельні поверхневі підготовчі роботи, необхідні для нанесення розчину.

Звичайно ж, для професійних майстрів ці недоліки є простими ремонтними процесами, здійснюваними перед тим, як почнеться пристрій венеціанської штукатурки. Тому краще всього відразу звертатися до них за цими послугами.

Пристрій венеціанської штукатурки: технологія нанесення

Зробити правильний вибір будівельного матеріалу для обробки приміщення досить непросто. Щоб полегшити завдання, рекомендується звернутися до фахівця компанії, який надасть консультацію в даному питанні. Для здійснення обробки буде потрібно багато сил і часу для людини, яка не має досвіду. Тому не варто перекладати на свої плечі всі складні ремонтні обов'язки. Будьте впевнені, що штукатурка стін за ціною Львова буде виконана в зазначені терміни клієнтом.

Перед початком оздоблювальних робіт необхідно підготувати поверхню. Для цього майстра:

 • виробляють вирівнювання стін за допомогою шпаклівки;
 • затирають спеціальним інструментом поверхню так, щоб вона була ідеально гладкою;
 • гарантують стіна (рекомендується зробити два шари з метою забезпечення гарної адгезії обробки).

За бажанням клієнта, майстер може додати кольоровий пігмент в підготовлений розчин для обробки. Венеціанська штукатурка у Львові може наноситися на стіну від двох до десяти шарів. Кожен шар повинен вирівнюватися і шліфуватися до тих пір, поки не буде гладким.

Однак, не варто забувати, що перед нанесенням наступного шару, необхідно дати попереднього повністю просохнути.

Рекомендації по роботах, що стосуються венеціанської штукатурки Львова

Для того, щоб отримати потрібний результат з опоряджувальних робіт, найкраще наносити густий розчин рівномірно по поверхні. Для того, щоб венеціанська штукатурка Львів була надійною, міцною і влагоустойчивой необхідно протягом місяця виключити підвищення вологості або потрапляння води на поверхню. В туалеті необхідно встановити механічну вентиляцію на період ремонтних робіт. Це допоможе надалі уникнути неприємних запахів.

Шар, нанесений останнім, повинен бути тонким. Для цього найкраще підійде металевий шпатель. При наявності дрібних нерівностей провести затірку. Щоб домогтися малюнка слід за 20-30 хвилин до висихання обробки здійснити железнение. Для цього береться новий металевий шпатель і рухами по колу загладжується поверхню стіни, поки не проявиться орнамент. В результаті вийде малюнок, що нагадує мармур.

Венеціанська штукатурка і ціна у Львові на неї прийнятна для тих, хто бажає змінити дизайн свого житлового приміщення. Робота виконується тільки з перевіреними матеріалами відомих виробників. Ми допоможемо прибирання після ремонту.  Поспішайте замовити профільні послуги в нашій компанії і будьте впевнені в тому, що Вам обов'язково сподобається підсумковий результат.