Монтаж дверей у Львові. Професійно, якісно, недорого

Монтаж дверей у Львові під ключ. Виконуємо роботи з будь-якою конфігурацією дверей. Установка дверей у Львові як вхідних, так і міжкімнатних якісно в короткі терміни.

Наша компанія пропонує повний спектр послуг з виробництва дверей на замовлення у Львові. Здійснюємо професійний монтаж дверей у Львові з урахуванням всіх побажань клієнта, з використанням спеціалізованого обладнання та інструменту. Замовити установку дверей Львів і задати всі Ваші питання можна, зв'язавшись з нашими консультантами за телефонами, вказаними на головній сторінці сайту. Ми гарантуємо якість робіт та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Як виконується установка дверей у Львові?

На перший погляд здається, що монтаж дверей у Львові - процедура проста і зрозуміла. Однак добре і правильно встановити дверний блок під силу далеко не всім фахівцям. Неякісна установка дверей призведе до деформації полотна і скорочення терміну служби всього виробу. Крім того дерев’яні двері у Львові можуть зажадати при монтажі спеціальну фурнітуру і інструменти.

Наші майстри-установники володіють усіма необхідними навичками, щоб виконати свою роботу якісно і в обумовлений термін. Для монтажу дверей Львів наші професіонали мають все необхідне, включаючи інструменти, витратні матеріали, кріплення.

Технологія монтажу дверей у Львові

Установка дверей у Львові виконується в наступній послідовності:

  1. Демонтується старий дверний блок. Полотно дверей акуратно знімається з петель, проводиться демонтаж дверних наличників. Пилкою або ножівкою акуратно розпилюються стійки дверної коробки, після чого короб витягується.
  2. Перевіряється рівень підлоги, таким чином, щоб інструмент для перевірки розташовувався паралельно дверного полотна. За допомогою рівня визначається висота дверної коробки з кожної сторони.
  3. Монтаж дверного короба. Стійки короба і перемичка між ними розрізається під кутом в 45 градусів. У місцях стикування стійок і перемички просвердлюються отвори для саморізів.
  4. Установка дверного короба в підготовлений дверний проріз. Стійка, на якій розташовані петлі, повинна монтуватися строго по вертикалі. Щоб перевірити рівень використовується спеціальний схил. Перед тим, як зробити монтаж дверей Львів, на коробку і дверне полотно прикріплюються петлі.
  5. Герметизація дверної коробки і установка наличників. Герметизація проводиться за допомогою спеціальної монтажної піни, попередньо заклеївши короб скотчем, щоб не пошкодити його. Кріплення лиштв виконується цвяхами без капелюшків.
  6. Установка дверного полотна в дверний короб.

Наші фахівці рекомендують виконувати монтаж дверей у Львові вже по завершенню всіх ремонтних та оздоблювальних робіт всередині приміщення. В іншому випадку дверне полотно може бути пошкоджено або забруднено. Дізнайтесь більше на нашому сайті https://maister-bud.com/ctoliarni-roboty/.

Установка дверей у Львові, ціна в залежності від складності робіт

На вартість установки дверей впливає кілька визначальних чинників, в тому числі якість і вид фурнітури (дверні замки, ручки, петлі). Установка дверей Львів ціна буде вищою, ніж складніше працювати з матеріалом дверного полотна. Важливу роль відіграє форма і конфігурація дверного отвору. Ще однією проблемою, яка може виникнути, якщо планується ремонт квартири в новобудові, це недотримання стандартних параметрів дверних прорізів при будівництві. В цьому випадку майстрам потрібно буде витратити час на підготовку місця для установки конструкції, а це додаткові витрати.

Рекомендації по установці дверей у Львові

Деякі помилково вважають, що на професійному монтажі дверей можна заощадити і намагаються виконати цю роботу самостійно. Наш досвід показує, що це часто призводить до подорожчання роботи майстра, оскільки потрібно виправлення допущених помилок.

Тільки звернувшись до професіоналів нашої компанії, Ви отримаєте красиву і якісну двері, яка прослужить вам довгі роки.