Якісні соснові двері у Львові за індивідуальним дизайном

Соснові двері Львів за індивідуальним замовленням доступні у нас. Виїзд майстра в будь-який район міста. Виготовимо соснові двері у Львові, ціна яких порадує своєю доступністю.

У вік технічного прогресу, коли повсюдно використовуються сучасні штучні матеріали, натуральне дерево не втрачає своєї актуальності. Наша компанія пропонує соснові двері у Львові відмінної якості в різноманітному дизайнерському виконанні. На сьогодні сосна є одним з найпоширеніших матеріалом для виготовлення дверей. Замовте у нас соснові двері Львів, ціна яких Вас, безумовно, порадує.

Вибираємо соснові двері у Львові, ціна яких доступна

Дерев'яні двері у Львові в приміщенні крім декоративної функції несуть в собі важливий практичний сенс. Вони дозволяють зонувати простір, забезпечують тепло- і шумоізоляцію, дають можливість створити затишок в окремій кімнаті.

Масив натурального дерева, застосовуваний при виготовленні міжкімнатних дверей, вважається класикою жанру. Соснові двері у Львові, які ми пропонуємо, стануть прикрасою і родзинкою вашого інтер'єру.

Переваги соснових дверей у Львові

Такі двері мають наступні переваги.

  1. Екологічність природного матеріалу. Натуральне дерево є екологічно чистим і нешкідливим матеріалом. При його обробці використовуються високоякісні лаки і фарби, які не викликають алергію і безпечні для людей і домашніх тварин.
  2. Прийнятна вартість. Ми виробляємо соснові двері Львів, ціна яких доступна широкому колу споживачів. Сама по собі сосна є поширеним деревом. Вона росте в багатьох регіонах, проста в обробці, тому деревина сосни має порівняно невелику вартість, на відміну від дубових дверей у Львові.
  3. Хороші показники тепло- і шумоізоляції. Двері з натурального дерева набагато краще утримують тепло, ніж вироби зі штучних матеріалів.
  4. Презентабельний дизайн. Соснові двері у Львові завдяки неповторній структурі натурального дерева, стануть відмінним доповненням будь-якого інтер'єру, доповнять і прикрасять кімнату.
  5. Тривалий термін експлуатації. Дерев'яні двері зберігають свій зовнішній вигляд і характеристики на протязі 30-50 років.

Рекомендації по вибору і догляду за сосновими дверима

Вибираючи соснові двері Львів пам'ятайте, що вироби з натуральної деревини потребують догляду. Сосна - досить гігроскопічний матеріал. У приміщенні, де планується установка дверей, повинен підтримуватися певний рівень вологості і температури. Також масив сосни є м'яким деревом. Необхідно намагатися уникати механічних пошкоджень дверного полотна.

У тому випадку, якщо Ви замовляєте соснові двері у Львові в якості вхідних, то необхідно подбати про їх додаткової обробки вологостійкої ґрунтовкою. Краще використовувати грунтове покриття білого кольору. Після його нанесення двері можна покрити фарбою найбільш підходящого відтінку.

З усього цього можна зробити висновок, що з огляду на хорошої якості соснових дверей, ціна є абсолютно прийнятною. Дізнайтесь більше в нашому розділі на сайті https://maister-bud.com/ctoliarni-roboty/.

Які бувають соснові двері

Купуючи соснові двері Львів, ціна виробу може змінюватися в залежності від того, яку конструкцію і особливості має виріб. За способом відкриття міжкімнатні двері діляться на:

  • орні (одне і двостулкові), відкриваються в одному напрямку;
  • розсувні відкриваються за типом «купе», дверне полотно при цьому переміщається по напрямних;
  • складні складаються з декількох вузьких частин, при відкриванні складаються «гармошкою» (така конструкція підходить для невеликих приміщень при дефіциті простору).

Конструкція дверей теж може відрізнятися. Щитові соснові двері, ціна яких нижча ніж фільончастих, більш популярні у наших клієнтів.

Купити соснові двері і замовити монтаж дверей у Львові Ви можете, не виходячи з дому, на сайті нашої компанії.