Монтаж опалення у Львові. Особливості проведення робіт

Монтаж опалення у Львові швидкий, якісний і недорогий доступний в нашій компанії. Доступна розробка схеми і докладної кошторису на проведення робіт. Монтаж систем опалення у Львові на віщому рівні.


Грамотний і професійний монтаж опалення у Львові - це запорука затишку та комфорту у Вашій квартирі, заміському будинку або офісі. Система опалення являє собою складне інженерне рішення, проектуванням і установкою якої повинні займатися професіонали. Наша компанія має необхідний досвід в проведенні такого роду робіт. Ми пропонуємо своїм клієнтам монтаж систем опалення Львів будь-якої складності якісно в короткі терміни. Заходьте на наш сайт https://maister-bud.com і переконайтесь.

Вимоги безпеки при монтажі систем опалення у Львові

У нас Ви можете замовити монтаж опалення у Львові з використанням обладнання, яке працює на будь-якому виді палива: газ, електроенергія, дрова, палети. Фахівці порекомендують Вам оптимальний вибір ще на етапі проектування з урахуванням всіх нюансів і наявного бюджету. При бажанні, може бути проведена часткова реконструкція вже наявної опалювальної системи або проведений монтаж теплої підлоги у Львові. Все буде залежати від вимог клієнта.

Від того наскільки якісно і професійно виконана установка опалювальної системи в будинку залежить не тільки комфорт, але і безпеку. Є деякі важливі правила, які необхідно неухильно дотримуватися.

При установці нагрівальних котлів, радіаторів та труб для подачі теплоносія перше, на що потрібно звернути увагу, це пожену безпеку. Устаткування встановлюється таким чином, щоб до нього був забезпечений доступ для проведення ремонтних робіт і профілактичного обслуговування.

Технологія проведення монтажу опалення у Львові

Здійснюючи монтаж опалення Львів, наші фахівці рекомендують дотримуватися наступних правил:

  1. Теплоносій в системі опалення повинен мати температуру на 25 градусів нижче тієї, при якій відбувається його кипіння і випаровування. Якщо в якості теплоносія використовується вода, то при підвищенні її температури вище 100 градусів, необхідно запобігати її закипання, наприклад шляхом підвищення тиску в трубі.
  2. Відкриті поверхні опалювальної системи повинні мати безпечну температуру.
  3. Теплоізоляція проводять труб організовується таким чином, щоб виключити замерзання теплоносія в неопалюваних приміщеннях, виключити утворення конденсату.

При цьому монтаж систем опалення у Львові, виконаний нашими фахівцями, буде займати мінімальну площу, мати можливість агрегатного техобслуговування і гарантовано прослужить вам протягом 30-50 років.

Встановлення опалення під ключ. Етапи проведення

Продумати нюанси опалювальної системи в новому будинку бажано ще на етапі будівництва будинку. Таким чином, Ви будете мати уявлення про те, чи потрібно додаткове приміщення для розміщення обладнання, як буде здійснюватися розводка труб для подачі теплоносія, чи знадобляться на цьому етапі додаткові послуги електрика у Львові.

В цілому, установка опалення під ключ складається з таких основних етапів:

  • проектування системи, розрахунок ККД, складання кошторису;
  • вибір і покупка необхідного обладнання;
  • монтаж котельні в окремому приміщенні або в спеціально обладнаному місці;
  • установка радіаторних елементів;
  • запуск опалювальної системи;
  • прибирання приміщення і вивіз сміття.

Рекомендації по установці опалення під ключ

Наша компанія здійснює монтаж опалення у Львові будь-якого типу. Починати встановлювати систему опалення в новому будинку слід після того, як будова накрите дахом і встановлені всі вікна. Бажано проводити роботи в теплу пору року.

Також у нас Ви можете замовити ремонт квартири в новобудові під ключ. Ознайомитися з переліком послуг, що надаються, і отримати необхідну консультацію фахівців можна на сайті компанії або зателефонувавши за вказаними телефонами.